Τομέας Υγείας - Πρόνοιας

Τομέας Πλοιάρχων

Πρόσφατες Δημοσιεύσεις

Πρόγραμμα ενδοσχολικών εξετάσεων Σεπτεμβρίου 2015

Παρακάτω  θα βρείτε τα αρχεία με το πρόγραμμα των ενδοσχολικών εξετάσεων Σεπτεμβρίου  για τις τρεις τάξεις.

ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ - ΠΡΟΝΟΙΑΣ

Σύντομα θα υπάρχει διαθέσιμο περιεχόμενο.

, , ,

Επίσκεψη μαθητριών Πληροφορικής στη Microsoft!

5 σχολεία από το λεκανοπέδιο (μεταξύ των οποίων και το δικό μας) συμμετείχαν σε ειδική εκδήλωση της Microsoft μόνο για μαθήτριες, στα πλαίσια της δράσης DigiGirlz.

ΑΣΕΠ- Ολοκληρη η προκήρυξη 3Κ/2015 για 450 μόνιμους στη ΔΕΗ

ΤΟ ΑΝΩΤΑΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ ΤΕΤΡΑΚΟΣΙΩΝ ΠΕΝΗΝΤΑ (450) ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΣΧΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ Α.Ε. (ΔΕΗ Α.Ε.)

Οι ενδιαφερόμενοι για την κάλυψη των θέσεων αυτών καλούνται, εφόσον κατέχουν τα γενικά και ειδικά προσόντα, να υποβάλουν «ΑΙΤΗΣΗ – ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ» και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, σύμφωνα με τους όρους της παρούσας προκήρυξης.

Χρήσιμοι Σύνδεσμοι

Για το Μαθητή: